Na tej stronie znajdziesz wiele informacji dotyczących usług świadczonych przez Salamanders Studio oraz pomoc dla nowych klientów.


Programowanie SEO

Oferuję Search Engine Optimization (SEO) czyli szereg rozwiązań, które przygotowują stronę internetową aby była w stanie osiągać najwyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Celem przygotowań jest umożliwienie przekazywania robotom Google ważnych informacji o stronie i treści znajdujących się na niej.

W ramach SEO optymalizuję również strony według aktualnych zasad optymalizacji uznanych za istotne przez Google Insights oraz wielu więcej, np:

  • optymalizacja czasu odpowiedzi z serwera,
  • optymalizacja grafik do JPEG 2000 lub SVG,
  • minimalizacja użycia jQuery,
  • minimalizacja kodu oraz usuwanie błędów.

Bezpieczeństwo

W ramach poczucia realnego bezpieczeństwa klientów tworzone są kopie zapasowe stron internetowych przechowywane na serwerach Salamanders Studio. Masz prawo do uzyskania takiej kopii i pobrania jej na swój dysk.

Kopię można również pobrać logując się do panelu administracyjnego serwera. Dane logowania wysyłane są zaraz po wydaniu zamówionej strony internetowej.

Więcej informacji: [email protected]

Zarządzanie stroną

S.CMS

Jest to system przeznaczony dla nie-programistów, osób nie odnajdujących się w trudnych zagadnieniach pozycjonowania SEO i całej terminologii informatycznej, ale doceniających prostotę obsługi dostosowanej do ich możlwości.

Lista wbudowanych narzędzi:

- zarządzanie podstronami i nawigacją,
- tłumaczenie strony na wiele języków,
- zaawansowany menedżer plików oraz edytor grafiki,
- pisanie aktualności,
- prowadzenie bloga,
- ustawienia SEO,
- integracja Google Analitycs,
- tworzenie galerii i sliderów,
- tworzenie formularzy,
- zarządzanie wyglądem strony.

Poradniki

Wszystkie poradniki w postaci artykułów i wideo dostępne są na  mikroblogu.

Demo

Zapraszam do demo panelu administracyjnego Salamanders.

Dedykowany Web Design

...czyli projekty i aplikacje szyte na miarę! Uważam, że czynnikami najbardziej wpływającymi na satysfkację klienta jest bogaty, interaktywny i ciekawy front-end oraz czytelny i intuicyjny back-end.

Portfolio

Obejrzyj portfolio mojego studia.

Domena i hosting

Domena

Domena to adres internetowy, np. mojastrona.pl. Do jednej strony internetowej może zostać przydzielonych wiele domen. Powiedzmy, że nazwą twojej strony będzie „Chuck Norris”. Warto zatem zarejestrować kilka domen aby zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia na właściwą stronę, np. „chucknorris.pl” „chuck-norris.pl” oraz „norris.pl”.

Jak już wybierzesz swój adres internetowy, sprawdź czy jest on dostępny.

Hosting

Firma Salamanders Studio oferuje również hosting dla twojej strony pod stałym nadzorem technicznym. Koszystam z szybkich serwerów VPS, w pełni skonfigurowanych do potrzeb twojej witryny.

Support

Każdemu mojemu klientowi przysługuje pomoc techniczno-merytoryczna za darmo przez okres jednego roku. Usługa wsparcia jest możliwa do przedłużenia.

Więcej informacji: [email protected].


We use our own or third party cookies to improve your web browsing experience. If you continue to browse we consider that you accept their use.  

Accept